Wyszukiwarka produktów

  Nazwa polska
lub
  Nazwa łacińska

O szkółkach

Szkółka drzew i krzewów

Istniejemy od 1986r. jednak nasze doświadczenie w branży roślin ozdobnych oraz róż rozwijamy już od roku 1977. Obecnie specjalizujemy się w produkcji ozdobnych drzew i krzewów liściastych oraz iglastych. Od samego początku najważniejsza jest  dla nas  jakość produkowanych przez nas roślin.
Obecnie szkółki nasze zajmują powierzchnie 75ha.
 
Jedną z gałęzi naszej produkcji jest najwyższej jakości młodzież w pojemnikach P9. Jest to produkt  przeznaczony do dalszej produkcji. który  ma zapewnione odpowiednie podłoże  ze startową dawką nawozu. Ceny 2-letniej sadzonki w P9 rozpoczynają się od 1,80 zł.

Chcąc zaoferować Państwu jeszcze lepszą jakość roślin, stworzyliśmy osobny dział, który zajmuje się produkcją roślin w pojemnikach od C1,5 wzwyż. Nowa Szkółka znajduje się 5 km od dotychczasowej siedziby.
Kolejnym działem, który udało nam się mocno rozwinąć jest produkcja roślin w gruncie, znajduję się on również w Śleszynie.
 
Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do szkółkarzy, klientów hurtowych na rynku polskim jak i zagranicznym; do właścicieli centrów ogrodniczych, punktów sprzedaży, architektów zieleni, firm urządzających ogrody i tereny zieleni.
 
Klientów detalicznych zapraszamy do nowo otwieranego punktu detalicznego znajdującego się przy naszym oddziale w miejscowości Pniewo.
 
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do odwiedzenia naszej szkółki.
 
Ewa i Bartłomiej Ważyńscy
Aktualności
Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy
Więcej
Imprezy i wystawy
Wystawa Gardenia 2019

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA

w dniach 21 - 23 luty 2019
Pawilon 7A, stoisko nr 4

Serdecznie zapraszamy!


Więcej