Zieleń to Życie 2021 – podsumowanie

Za nami 28. edycja Międzynarodowej wystawy Zieleń to Życie. Z niekrytą radością spotkaliśmy się z Państwem na przestrzeni targowej po półtorarocznej przerwie.

Szkółki WAŻYŃSCY na wystawie Zieleń to Życie

Tegoroczne stoisko Szkółek WAŻYŃSCY zlokalizowane było w sercu targów i z pewnością było tym największym i najbardziej obleganym. Przedstawiliśmy na nim w nowej formie pełen przekrój roślin z ofert trzech Szkółek – od MŁODYCH roślin w pojemnikach P9, przez DOROSŁE rośliny w pojemnikach, po DUŻE rośliny z gruntu. Klienci detaliczni mogli natomiast zakupić rośliny na barwnym i pełnym motyli stoisku kiermaszowym Centrum Zieleni WAŻYŃSCY.

Hydrangea paniculata SKYFALL w Konkursie Roślin Nowości

Wśród uczestników Konkursu Roślin Nowości pojawiła się także nowość z oferty Szkółki DOROSŁYCH roślin w pojemnikach – Hydrangea paniculata SKYFALL 'Frenne’ PBR. Jest to kompaktowa nowość wśród hortensji bukietowych. Odmiana kwitnie bardzo obficie od lipca do października. Choć kwiatostany są bardzo duże i gęsto wypełnione kwiatami, sztywne i wyprostowane pędy są w stanie utrzymać ich ciężar. Kwiaty są nietypowe jak na gatunek – przypominają w kształcie te występujące u hiacyntów.

Spotkajmy się!

Trzy dni wystawy spędziliśmy zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia – Spotkajmy się! Gościliśmy przedstawicieli zielonej branży, w tym szkółkarzy, architektów krajobrazu, właścicieli punktów ogrodniczych i budowlanych, a także przedstawicieli branżowych magazynów oraz roślinnych influencerów. Omówiliśmy najnowszą ofertę 2021/2022, a także przedyskutowaliśmy zielone trendy. Na stoisku było można również obejrzeć film prezentujący nasze działania.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wydarzenia, a tych z Państwa, którzy chcieliby otrzymać najnowszą ofertę zachęcamy do przesłania formularza (CLICK!).

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spotkania i niezmiennie zachęcamy do kontaktu oraz wizyty w Szkółkach WAŻYŃSCY.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę