Zielony ShowRoom 2021

Szanowni Państwo,

Zielony ShowRoom już 15-17 listopada. To VII edycja ogólnopolskiej, przedsezonowej wystawy o charakterze B2B. Formuła na stałe wpisała się w branżowy kalendarz. Myśl przewodnią w pełni oddaje hasło – Zobacz i zamów!

Zielony ShowRoom to nie tylko świetna okazja do kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia możliwe będzie obejrzenie materiału szkółkarskiego oraz złożenie zamówienia na zbliżający się sezon. Ekspozycja roślin zlokalizowana będzie w blokach tunelowych Gospodarstwa Szkółkarskiego CIEPŁUCHA, w Konstantynowie Łódzkim, przy ul. Lutomierskiej 50. Na tak dużym terenie, bez typowego dla wystaw zgiełku, zaprezentowany zostanie asortyment pochodzący z najnowszych ofert na sezon 2021/2022.

Zielony ShowRoom współtworzony jest przez zaprzyjaźnione, renomowane szkółki. Ich nieprzypadkowy dobór umożliwia komplementarne zatowarowanie. Wśród prezentowanych roślin pojawią się wszystkie grupy towarowe: drzewa i krzewy iglaste, liściaste i owocowe, byliny, a także pnącza.

Zielony ShowRoom jest wydarzeniem dedykowanym krajowym oraz zagranicznym hurtowym odbiorcom materiału szkółkarskiego. W celu odwiedzenia wystawy wystarczy uzupełnić formularz na stronie WWW lub skontaktować się (mailowo/telefonicznie) do 01.11.2021.  Zamówienia składać będzie można w sposób hybrydowy – stacjonarnie oraz zdalnie. Niezmiennie, w trakcie trwania wydarzenia, na hasło 'Show Room’, uwzględniony zostanie dodatkowy rabat 1%.

Play Video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę