Zielony ShowRoom 2021 – podsumowanie

Za nami 7 edycja Zielonego ShowRoom’u – unikatowego wydarzenia o charakterze B2B.

Klimat wydarzenia świetnie oddaje jego hasło – Zobacz i Zamów! Na ponad 600 m2 przedstawiliśmy przekrój roślin z najnowszej oferty szkółek DOROSŁYCH roślin w pojemnikach oraz DUŻYCH roślin z gruntu, tak by klienci mogli obejrzeć zamawiany materiał, który trafi na ich półki już w najbliższym sezonie.

Te trzy dni były wyjątkowe także pod względem spotkań. Stoisko WAŻYŃSCY odwiedzali hurtowi odbiorcy materiału szkółkarskiego, przedstawiciele prasy branżowej, organizatorzy największych krajowych targów ogrodniczych, a nawet przyszli adepci ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Chętnie omówiliśmy z nimi nasze bieżące działania, a także zmieniający się zielony rynek. Podczas wydarzenia wzięliśmy udział również w spotkaniu wystawców Zielonego ShowRoom’u ustalając jednogłośnie termin kolejnej edycji wystawy. Odbędzie się ona 7-9 listopada 2022!

Fotorelację z 15-17 listopada przedstawiamy w galerii poniżej. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejną, ósmą edycję Zielonego ShowRoom’u.

Zachęcamy także do uzupełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam usprawnić działania na kolejny sezon, a także lepiej doprecyzować trafiające do Państwa informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę