Zielony ShowRoom 2022 – podsumowanie

Za nami już VIII edycja Zielonego ShowRoom’u – ogólnopolskiej, przedsezonowej wystawy o charakterze B2B.

Motywem przewodnim niezmiennie było hasło Zobacz i Zamów! Na ponad 600 m2 przedstawiliśmy przekrój roślin z najnowszej ofert szkółek DOROSŁYCH roślin w pojemnikach oraz DUŻYCH roślin z gruntu. Zachęcamy do ich sprawdzenia, klikając w przyciski poniżej.

Podczas wydarzenia, stoisko Szkółek WAŻYŃSCY odwiedzali głównie hurtowi odbiorcy materiału szkółkarskiego. Mogli oni osobiście obejrzeć zamawiany materiał, który trafi do nich już w najbliższym sezonie. Z niekrytą radością omówiliśmy ofertę z wieloma klientami zagranicznymi. Z roku na rok pojawia się ich podczas Zielonego ShowRoom’u coraz więcej. Gościliśmy także przedstawicieli prasy branżowej, organizatorów największych krajowych targów ogrodniczych i przedstawicieli najistotniejszych branżowych organizacji.

Te trzy dni były wyjątkowe pod względem spotkań. Jesień to czas, w którym pozwolić można sobie na złapanie oddechu oraz podsumowanie mijającego sezonu. Chętnie omawialiśmy zmieniający się zielony rynek oraz potrzeby branży. Przedstawialiśmy nasze bieżące działania. Wsłuchiwaliśmy się także w zielony głos z całego kraju, co jest niezmiernie ważne dla trendów roślinnych.

Zachęcamy w związku z tym do uzupełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam usprawnić działania na kolejny sezon, a także lepiej doprecyzować trafiające do Państwa informacje.

Podczas wydarzenia wraz z wystawcami Zielonego ShowRoomu jednogłośnie ustaliliśmy termin kolejnej edycji wystawy. Odbędzie się ona 6-8 listopada 2023 – już dziś serdecznie zapraszamy!

Tymczasem, fotorelację z 7-9 listopada przedstawiamy w galerii poniżej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz zaufanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę