Zielony ShowRoom 2022 – zapraszamy

20 października 2022

Szanowni Państwo,

Zielony ShowRoom już od poniedziałku, 7-9 listopada. To VIII edycja ogólnopolskiej, przedsezonowej wystawy o charakterze B2B. Formuła ta na stałe wpisała się w branżowy kalendarz, a myśl przewodnią w pełni oddaje hasło – Zobacz i zamów!

Zielony ShowRoom to nie tylko świetna okazja do kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia możliwe będzie obejrzenie pełnej oferty materiału szkółkarskiego oraz złożenie na tej podstawie zamówienia na zbliżający się sezon.

Zielony ShowRoom współtworzony jest przez zaprzyjaźnione, renomowane szkółki. Ich nieprzypadkowy dobór umożliwia komplementarne zatowarowanie. Wśród prezentowanych roślin pojawią się wszystkie grupy towarowe: drzewa i krzewy iglaste, liściaste i owocowe, byliny, a także pnącza.

Zielony ShowRoom jest wydarzeniem dedykowanym krajowym oraz zagranicznym hurtowym odbiorcom materiału szkółkarskiego. W celu odwiedzenia wystawy wystarczy uzupełnić formularz na stronie WWW lub skontaktować się (mailowo/telefonicznie). 

Zamówienia składać będzie można w sposób hybrydowy – stacjonarnie oraz zdalnie. Niezmiennie, w trakcie trwania wydarzenia, na hasło 'Show Room’, uwzględniony zostanie dodatkowy rabat 1%.

Play Video
Zielony ShowRoom 2022 – zapraszamy

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print